Privatumo politika

Priimdami Jūsų asmens duomenis, www.muzikoscentras.lt laikosi visų privatumo ir apsaugos nuostatų, reglamentuojamų Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reguliuojamos (GDPR).

Mes renkame tik reikiamą informaciją, kad galėtume teikti Jums paslaugas ir atsakyti į Jūsų užklausas. Jūsų duomenys saugomi tik tol, kol yra reikalingi tam tikslui ir juos galime perduoti tik tam, kad galėtume įvykdyti savo įsipareigojimus Jums.

Jūs turite teisę bet kuriuo metu prašyti peržiūrėti ar ištrinti savo asmens duomenis, kurie yra saugomi mūsų sistemose. Jei turite klausimų dėl privatumo ar duomenų apsaugos, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@muzikoscentras.lt.

Tvarkant svetainės www.muzikoscentras.lt naudotojų asmens duomenis, siekiama, kad jie būtų tikslūs, saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi. Svetainę tvarko ir administruoja MB Melnas, juridinio asmens kodas: 304037668, adresas: Aušros g. 26A, Utena, tel. +370 621 22914, el. paštas: info@muzikoscentras.lt. Remiantis teisės aktų nuostatomis, MB „Melnas“ yra svetaine besinaudojančių asmens duomenų valdytojas.

Renkama, saugoma ir tvarkoma informacija:

 • informacija apie apsilankymus www.muzikoscentras.lt interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine;
 • informacija, kurią svetainės vartotojai suteikia tikslu prenumeruoti interneto svetainės paslaugas, pageidaujamų produktų sąrašas, naujienlaiškių prenumeratos sutikimas, prekių krepšelio turinys, užsakymų istorija.
 • kitą informaciją, kurią savo pasirinkimu siunčia vartotojai.

Apsilankymo metu elektroninėje parduotuvėje iš lankytojo įrenginio ar naršyklės renkama papildoma informacija:

 • išorinio tinklo IP adresas, naudojami slapukai, naršyklės pavadinimas ir versija.

Kai klientas registruojasi svetainėje:

 • kliento ID mūsų elektroninėje parduotuvėje, slaptažodis;
 • Vardas ir Pavardė;
 • telefono numeris;
 • el. pašto adresas.

Išrašant sąskaitą-faktūrą:

 • pirkėjo pavadinimas, jei pirkėjas juridinis asmuo;
 • įmonės kodas ir PVM kodas;
 • Vardas ir Pavardė, jei pirkėjas fizinis asmuo;
 • pirkėjo adresas;
 • kontaktinis telefono numeris;
 • banko rekvizitai.

KAIP IR KODĖL RENKAME ASMENINĘ INFORMACIJĄ

Siekdami tikslinės rinkodaros, www.muzikoscentras.lt svetainėje naudojame „Google Analytics“ įskiepį, kuris padeda anonimiškai rinkti informaciją apie lankytojo naršymo įpročius ir ją perduodama „Google“ analizės centrui, tokiu būdu parenkama tik lankytojui aktuali reklama, kuri gali būti rodoma ir kituose interneto portaluose.

Rinkodaros tikslais reguliariai informuojame klientus apie naujas prekes, produktus ir paslaugas siųsdami naujienlaiškius, todėl vadovaudamiesi duomenų apsaugos įstatymo nuostatomis, prašome klientų sutikimo laisva valia nurodyti el. pašto adresą ir užsisakyti naujienlaiškių prenumeratą. Klientams suteikta galimybė bet kada atsisakyti naujienų prenumeratos.

ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO LAIKAS

Asmens duomenys saugomi ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.

Pirkėjai turite teisę atsisakyti dalies ar visų savo saugomų asmens duomenų mūsų el. parduotuvėje. Norėdami tai padaryti, susisiekite el. paštu info@muzikoscentras.lt ir nurodykite, kokių savo asmens duomenų norite atsisakyti.

Privatumo politika galioja visiems vartotojams, kurie lankosi svetainėje www.muzikoscentras.lt. Nesutinkant su šiomis Privatumo politikos Asmens duomenų apsaugos nuostatomis, pirkėjas praranda teisę naudotis internetinės svetainės teikiamomis paslaugomis.

Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis.